Biz Kimiz?

2007 yılında hizmetlerine başlayan ARFA ORTAK YATIRIM alanında tecrübeli ve eğitimli kadrosuyla öncelikli müşteri memnuniyetini hedefleyerek yola çıkmış ve bu doğrultuda yoluna devam etmektedir.

Bizim için önemli olan : “Tercih Edilir Marka Olmak” ‘tır.

kurumsal, hakkımızda, şirketimiz, arfa ortak yönetim, arfa idari yönetim

Kurumsal

Arfa Ortak Yatırım müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir. Ihtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Arfa Ortak Yatırım alanında “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir.

Arfa Ortak Yatırım olarak hiçbir dönemde kazanç amaçlı faaliyet göstermedik, müşteri esaslı çalışmalarımıza her bölgede devam etmekteyiz. Bu amaç doğrultusunda sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip makina parkurumuzu olabildiğince derinlemesine genişletip siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı kendimize ilke edindik, bugüne kadar bizimle çalışma fırsatı bulamayan tüm halkımızı firmamıza davet ediyoruz.

Arfa Ortak Yatırım şirketi olarak son yılların vermiş olduğu tecrübeli ve yetişmiş personeli son teknolojik ekip ve ekipmanları ile hazır olduğumuzu siz saygı değer halkımıza duyurur şirketimizle çalışma imkanı bulmalarını temenni ederiz. Arfa Ortak Yatırımın amacı; müşterisini var oluş nedeni olarak kabul ederek; sağladığı tüm hizmetlerde ölçülebilir bir kalite ve güven standardını ortaya koyarak, bu alanda çözüm ortaklığı sunmak ve müşterisine farklı deneyimler yaşatmaktır.

Arfa Ortak Yatırımın bağlı şirketlerini tek bir yönetim altında toplayarak, Entegre Tesis Yönetimini; rezidanslar, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, okullar, hastaneler ve fabrikalar gibi değişik iş segmentlerinde müşterisine sunabilen; bunun yanında yönetim, temizlik, teknik, güvenlik ve diğer tekli servis hizmetlerini de farklı kombinasyonlarla müşterisine sağlayabilen bir hizmet sağlayıcıdır.

Vizyonumuz

Hizmet sektöründe benimsediği güvenilirlik, konfor, üstün hizmet kalitesi ve anlayışla, Türkiye’de referans olma ayrıcalığını yaşamak ve daima tercih edilen, örnek alınınan bir marka olmak.

Misyonumuz

Hizmetin temel üretim şekli insan davranışlarıyla gerçekleşir. Hizmetin niteliği onu üreten insanın beceri ve kapasitesinden ayrılamaz, bu nedenle BİZ bilinci ile, insan onur ve önemini her şeyin önünde tutarak ve güven vererek kalitemizi geliştirmektir. Arfa Ortak Yatırım olarak tüm ilişkilerinin temelinde güven ve inanç yatar. Bunun kaynağını tüm bireylerin kendilerine, çalışma arkadaşlarına, grubun bünyesinde yapılan işlere karşı duydukları güven ve inanç sağlamaktadır. Grubumuzda çalışan insanlar grup için en değerli varlıklardır. Dış kaynak yüklenicisi olduğumuz işletmelerin asıl işlerinde daha başarılı, verimli olabilmelerine sinerji oluşturacak tarzda etik değerleri muhafaza ederek en optimal ve profesyonel çözümlerle hizmet işlevimizi gerçekleştiren pazarda öncü ve lider olmak.